فردا قراره امتحان دوی 540 متر بدم و من هم ماشالله تند :دی

متاسفانه فیزیک بدنم طوری هست که نمیتونم تند بدوم نه اینکه چاق باشم ولی در کل اونقدرها نمیتونم تند بدوم ، در هر حال این احتمال وجود داره که رکورد بیشترین زمان ثبت شده در تاریخ جهان و در دوی 540 متر رو از آن خود بکنم و البته جهانی بشم :دی

+انیمیشن bao رو حتما حتما نگاه کنین کلا 7 دقیقه هست :) واقعا احساسات مادر رو به  خوبی نشون میده و کارهایی که ما باهاشون میکنیم . انیمیشن silent هست ولی بهتره با اون موسیقی خاص خودش باشه. شخصا از صدای نوزادی که گریه میکنه واقعا خوشم میاد و کلا یک جوری میشم . واقعا باحاله :)

+--  ( این قسمت یکی از آرزوهام هست.

++داخل آپارات هست میتونید دانلود کنید.

Image result for bao

خیلی وقته فیلم هم معرفی نکردم. فیلم نگاه میکنم اما وقت نمیشه که معرفی بکنم .

Image result for five feet apart

5 پا فاصله . از نظر من یکی از بهترین فیلمهای سال 2019 هست که یک حالت عاشقانه و دراماتیک داره . علاوه بر اینکه علمی هست و شما رو با یک بیماری آشنا میکنه .

این فیلم روی سبک زندگی ام هم تاثری گذاشته و باعث شده که در برنامه ریزی یکسری الگو هایی داشته باشم و  منظم تر بشم

منتظر فیلمهای بعدی باشین :)

جنازه :دی + معرفی فیلم و انیمیشن

معرفی چند تا فیلم و انیمه برای این روزهای کرونایی

معرفی فیلم و انیمیشن ۲ در روزهای کرونا

,هست ,فیلم ,رو ,واقعا ,انیمیشن ,    ,تند بدوم ,دی   ,هست که ,540 متر

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

faslecruyesh ابر گروها و کانالهای چت لینک یاب لینکدونی آنلاین فیلم ببین + لینک دانلود مطالب اینترنتی تزریق بوتاکس دیار دانلود|دانلود رایگان نرم افزار نرم افزار مدیریت آرشیو و ویدئو کلوپ دیبا فیلم keyvandelta درخواستی|دانلودفیلم|دانلودسریال|دانلودموزیک